Közérdekű közlemény – iskolai felügyelet

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Megtörtént a felügyeletre való igényfelmérés iskolánkban.

A jelenlegi állás szerint intézményünk június 2-től (keddtől) június 26-ig (péntekig) biztosan nyitva lesz!

Hétköznapokon 08.00-16.00 óráig tudjuk a gyerekek felügyeletét ellátni. Azok a gyerekek kerültek a névsorba, akik az osztályfőnöknél jelezték az igényüket. A gyerekeket tehát először tehát június 2-án (kedden) fogadjuk. A bejáró gyerekeknek bérletet nem tudunk biztosítani.

Kérjük a megjelent gyerekeket, hozzanak magukkal egy szülő által aláírt papírt arról, hogy a gyermeknek hány óráig biztosítsuk a felügyeletet a fent említett időszakban, illetve arról is, hogy kérnek-e étkezést.

A június 29-től kezdődő időszakra is megtörtént az igényfelmérés, de erről még nem tudunk biztosat mondani abban a tekintetben, hogy intézményükben lesz-e felügyelet vagy táborozási lehetőség. Amennyiben rendelkezünk biztos információval, mihamarabb jelentkezünk!

Köszönjük együttműködésüket!