Fontos információk az iskola nyitva tartásáról!

Tisztelt Szülők!

2020. június 2-tól újra nyitva lesz az iskolánk. A tanítás továbbra is digitális távoktatás formájában történik, de lehetőség van gyermekeink részére felzárkóztató, képességfejlesztő foglalkozások megtartására, kicsoportos formában.

Akiknél nehézséget okoz a távoktatás vagy a papír alapú oktatás, azokat a gyerekeket is várjuk szeretettel. A részvétel nem kötelező. Ettől az időponttól, amennyiben igény van rá, gyermekfelügyeletet is ellátunk.

A Klebelsberg Központ felmérést végez arról, hogy a tanítási év utolsó napját (2020. június 15.) követően a szülők, tanulók részéről milyen igény mutatkozik a nyári szünet ideje alatt gyermekfelügyelet, illetve napközis táborok biztosítására.

Szeretnénk tehát az igényeket felmérni és megtudni, mely tanulóink szeretnénk a szolgáltatásainkat igénybe venni.

Kérjük, hogy a gyermeke osztályfőnöke felé jelezze igényét.

Határidő: 2020. május 25. hétfő 10:00

Az osztályfőnök felé való jelzés nem minősül jelentkezésnek. Az adatok feldolgozása után születik döntés és tájékoztatás a felügyeletről és a napközis táborokról.

Köszönjük együttműködését!